Czy SIMP może być poważnym partnerem?

Simp

Słowo SIMP dawno temu weszło już do powszechnego użytku, a jego najbliższy polski odpowiednik to po prostu pantofel. Tyle że SIMP bardzo często nie tylko nie jest w stanie spojrzeć na kobiety jak na równe sobie istoty ludzkie, ale także nie jest w stanie zbudować trwałego związku. Przyczyną takie stanu rzeczy wcale nie musi być jego nieśmiałość czy brak doświadczenia w obyciu z kobietami.

Dlaczego SIMP kocha kobiety?
SIMP to osoba, która w myśl definicji wręcz wielbi kobiety tylko dlatego, że są one kobietami. To, czy są powszechnie uważane za atrakcyjne niekoniecznie gra tutaj rolę, chodzi bowiem o złapanie jakiegokolwiek kontaktu z przedstawicielką płci przeciwnej. Nie oznacza to, ze SIMP jest w stanie darzyć zainteresowaniem każdą kobietę, którą spotka w swoim życiu. Najczęściej jego obiektem zainteresowań stają się osoby na tyle odległe, że nie może on nawiązać z nimi realnego kontaktu, przez co strach przed zrobieniem tego jest znacznie mniejszy. Dlatego kobiece streamerki cieszą się największą popularnością w internecie i spokojnie mogą żyć z zebranych od innych dotacji.

Partner SIMP

Mentalność SIMPa a wejście w związek
Skoro SIMP to osoba, która zawsze stawia kobiety ponad sobą, często celowo obniżając swoją wartość i zawyżając ich ocenę w swoich oczach, ciężko jest mu zbudować zdrową relację, na której najczęściej zależy kobietom. SIMP chce uwielbiać i ciągle zwracać na siebie uwagę kobiety, a to oznacza, że bardzo często będzie dążył do tego w niekoniecznie atrakcyjny dla płci przeciwnej sposób. Może udawać nieporadnego albo bardzo mocno wyolbrzymiać swoje dziwactwa, aby zawsze mieć pewność, że będzie w kręgu zainteresowań swojej wybranki. To może sprawić, że dana kobieta porzuci go, bo nie będzie chciała z kimś takim zakładać rodziny.

SIMPem łatwo jest manipulować
To, jak SIMP postrzega kobiety, sprawia, że wiele kobiet chętnie wykorzystuje takich mężczyzn. Dotyczy to zwłaszcza osób, które dorobiły się już małej fortuny w życiu, ale nie tylko. Kobietom polującym na SIMPa bardziej zależy na posiadaniu partnera, którym łatwo się manipuluje i który nie zadaje niepotrzebnych pytań. Dzięki takim mężczyznom wiele kobiet może spokojnie żyć na czyjś rachunek, stawiać wysokie wymagania nieznoszące sprzeciwu i, co często najważniejsze, cały czas być uwielbianą przez swojego partnera. Zdarza się, że mężczyźni chętnie przystają na taki układ, nawet jeśli zdają sobie sprawę z tego, że są przez swoje partnerki manipulowani.